Growth Marketing

Eğitim Tipi : Sanal Sınıf / Online
Süre : 1 Gün
  1. Anasayfa
  2. Growth Marketing

Açıklama

Growth marketing eğitimi, katılımcıları modern pazarlama stratejileri ve teknikleriyle donatarak şirketinizin büyüme hedeflerine ulaşmalarını sağlamayı amaçlar.

Bu eğitim, geleneksel pazarlama yöntemlerinden farklı olarak, veri odaklı yaklaşımların ve sürekli deneyimlemenin önemini vurgular. Katılımcılar, müşteri edinme, tutma ve gelir artırma gibi alanlarda etkili stratejiler geliştirmek için A/B testleri, kişiselleştirme teknikleri, viral pazarlama ve ölçeklenebilir büyüme taktikleri gibi araçları öğrenirler.

Ayrıca, başarıya ulaşmış örnek olay incelemeleri ve gerçek dünya uygulamalarıyla desteklenerek, katılımcılar şirketinizi daha rekabetçi hale getirecek yenilikçi fikirler ve stratejiler geliştirmeye teşvik edilir.

1 tam günlük online eğitim sırasında, teorik bilgilerle beraber farklı sektörlerden örnek vakalar incelenir. Her bölümün sonunda soru cevap ve tartışma bölümü ile konuların daha iyi kavranması hedeflenir. Şirket içi vakalar tartışılarak, teorik bilgilerin nasıl hayata geçirilebileceği örneklendirilir.

Eğitim İçeriği

Growth Marketing Nedir?

Bakış açımızı growth odaklı yeniden programlamak

Tüketiciyi Anlamak – Tüketici Lifecycle

Farklı Müşteri Kazanma Yöntemleri

Agile Planlama

A/B Testleri

CRO – Conversion Rate Optimisation

Retention Stratejileri

Veri Odaklı Düşünme

Growth Hacking Yöntemleri

Growth hacking stratejileri

Growth hacking teknikleri

Growth hacking için kullanılacak metrikler

Marketing otomasyon araçları

Yapay Zeka’nın katkıları

Ön Koşullar

Herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır.