Hergün 1 Saat kazandıracak Verimlilik!

Eğitim Tipi : Sanal Sınıf / Online
Süre : 1 Gün
 1. Anasayfa
 2. /
 3. Hergün 1 Saat kazandıracak Verimlilik!

Açıklama

“Basitlik en yüksek düzeydeki karmaşıklıktır.” Leonardo da Vinci .

Günümüzde iş yaşamı giderek karmaşık ve katmanlı bir yapı haline gelmiştir. Sadelik ve basit çalışma düzeni bu doğrultuda oldukça zorlaşmakta, verimlilik başta olmak üzere birçok nokta olumsuz etkilenmektedir.

Eğitim tamamen pratik öğretilerle hemen uygulayıp zaman kazanmaya başlayacağınız kazanımları sağlar. Laptop , tablet ve akıllı telefonlarınla katılım sağlanan içeriğinde her dakikasında çok basit bunu nasıl bilmiyordum diyeceğiniz ofis hayatımızın uygulama özelliklerini gözlemleyeceğiz.

Cebimizdeki akıllı aletleri işimizi basitleştirmek için nasıl kullanırız? WOW dedirtecek Microsoft Office uygulamalarıyla nasıl zaman kazanacağımızı gözlemleyeceğiz. Google ürünleri ile verimlilikte arşa çıkacağız

Bireylerden başlayan bir dönüşüm ihtiyacını ve bu dönüşüm için gereken aksiyon planlarının oluşturulmasında rehber niteliğinde metotları paylaşacağız.

Amaç: 

Bu program, tüm bu karmaşık ve zor koşulları içinde barındıran iş yaşamında, sadelik ve basit çalışma düzeniyle verimlilik kazanılmasını hedeflemektedir.

Teknolojinin hızlı gelişimi, iş yaşamında artan rekabet, zorlaşan iç ve dış koşullar, çalışan profili, hissedar beklentileri gibi giderek kaotik bir hal alan mevcut çalışma düzenleri oluşturdu. Size her gün 1 saat kazandıracak verimlilik eğitimi, verimliliğin ve müşteri odağının ön planda olduğu sade ve basit çalışma prensiplerinin hatırlatır.

Eğitimde, mevcut iş yapma şekillerinde israf ve verimsizlik yaratan alanlara dair farkındalık oluşturulacak; verimlilik ve motivasyon açısından etkili ve başarılı yaklaşımlar, bulunulan iş ortamındaki olumsuz durumlarla baş etme, bireysel inisiyatif kazanımı için cesaret verici yöntem ve taktikler gibi konulara ışık tutulacaktır.

360 derece ofis içi ve dışındaki hayatımıza müdahil olan bu eğitim bize hergün 60 dakikamızı geri vermeyi taahhüt ediyor.

Bu Program Kimin İçin ? 
Birden fazla iş dalında çalışan aynı zamanda çoklu iş yapma gerekliliği duyanlar ve günü dolu dolu yaşayanlar için daha fazla fırsat arayanların haricinde,
• Bitkin, yorgun eve gidip sabah aynı şekilde kalkanlar
• Mesaiye kalan çalışanlar (yöneticisi gözünde ihtiyacı yokken)
• İş bitirmesi yavaş olan çalışanlar
• Tekrarlayan işler yapanlar, yaratıcı işler yapanlar, insanlarla birlikte çokça zaman geçirenler.

Eğitim İçeriği

Bölüm 1: Dijital Dünya’nın nimetlerinden faydalanma (0.5 Gün)

 • Microsoft Office’in gizli hazineleri Outlook / Excel / PowerPoint’ten günlük 20 dk geri alma
 • IOS – Android varken Laptop açmanıza artık gerektirmeyenler. 10 dk geri alma
 • Online yapay zekalara ister sunum hazırlat ister işlerini yaptır 30 dk alma

Bölüm 2: Verimlilik için Kültürel Dönüşüm (0.5 Gün)

 • Zaman Yönetimi Swot-Tows-Smart-Star akışı
 • VUCA denen karmaşanın Sonuçları
 • Sadeleşmenin Önündeki Engeller – At ya da Tut – 0 Inbox kuralı
 • Kırık camlar Teoremi ile sadelik çalışması
 • Tasarım odaklı düşünce ile bireysel verimlilik planı

Ön Koşullar

Herhangi bir ön koşul yoktur