Şirketlerdeki insanlar genellikle her gün yüzlerce karar verir; bazılarının uzun vadeli çıkarımları var. Ancak büyük veri ve akıllı teknoloji, karar verme sürecini değiştiriyor. Decision Making eğitimi, karar verme sürecinizi uygun hale getirmek için size yeni düşünme yolları öğretecek.

BlueMark Academy tarafından sunulan bu program, büyük veri ve yapay zeka (AI) alanındaki son gelişmeleri kullanan yönetsel düşünme ve muhakeme üzerine odaklanmaktadır.

Pazarlarınıza odaklanmanıza, stratejik ilerleme kaydetmenize ve tüketicileri etkilemenize yardımcı olacak karar verme becerilerini nasıl geliştirmeniz gerektiğini öğreneceksiniz. Bu eğitim ile, yönetimsel karar verme için en iyi ilkeleri – büyük veri hakkında düşünme ve büyük verilerle düşünme – yanı sıra ürün bilgileri ve fiyatlar ile karar vermenin sosyal yönleri ile ilgili rasyonel ve mantıksız insan davranışlarını ele alıyoruz.

Oldukça etkileşimli dersler; alıştırmalar, rol oyunları ve vaka çalışmaları ile yeni ufuklara yelken açacaksınız. Bu çalışma yöntemleri, yeni bilgileri uygulamanıza ve kuruluşunuzun ihtiyaçlarını hemen ele almanıza yardımcı olacaktır.

 

Öğrenme hedefleri

Bu program, yöneticilerin zihnin nasıl çalıştığını ve bu anlayışın profesyonel başarı için nasıl kullanılacağını anlamalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır;

  1. Kuruluşunuzdaki herhangi bir ‘anlayış yanılsamasını’ tespit edin ve buna neden olan bilinçsiz önyargıları tanıma ve bunlarla başa çıkma yeteneğinizi geliştirin.
  2. Kuruluşunuzun karar verme mekanizmasını yapay zeka ve makine öğrenimi gibi yeni teknolojilere göre uyarlayın.
  3. Kuruluşunuzun, tüketicilerin para, zaman, ürünler ve hizmetler hakkında gerçekte nasıl kararlar aldıklarına ilişkin en son araştırmalardan yararlanmasına izin verin.
  4. Belirsizlik ve riskle ve ‘sinyali gürültüden ayırma’ süreciyle başa çıkın.
  5. Sosyal etki ilkelerini tüketicilerin kararlarına ve kuruluşunuzdakilere uygulayın.
  6. Davranışsal ekonomiyi organizasyonunuza dahil edin.

 

Sektördeki yerinizi güçlendirmek için şimdi Decision Making eğitimi ile büyük bir adım atarak kendinizi bu alanda geliştirin.