Professional Scrum Developer

Eğitim Tipi : Sanal Sınıf / Online
Süre : 3 Gün
 1. Anasayfa
 2. Professional Scrum Developer

Açıklama

  Sıklıkla Kaliteli Yazılım Sunan Scrum Ekipleri İçin Uygulamalar

  Professional Scrum Developer™ (PSD); Scrum, Agile ve DevOps uygulamaları kullanarak kaliteli yazılımların nasıl geliştirileceği ve sunulacağı konusunda deneyim kazanmak isteyenlere yönelik 3 günlük bir eğitimdir. Katılımcılar sınıf büyüklüğüne bağlı olarak Scrum Ekibi veya Ekipleri olarak birlikte çalışarak gerçekçi bir yazılım sistemi üzerinde gerçek kodlar oluştururlar.

   

  Bu eğitimde neler öğreneceksiniz?

  • Katılımcılar üç gün sonunda, Scrum ile yazılım oluşturmanın nasıl bir süreç olduğuna dair gerçek hayata dair görüş kazanırlar. Katılımcılar eğitim boyunca bir dizi Sprint üzerinde iş birliği yaparlar. Modern mühendislik uygulamalarını uygularken, değişikliklerle başa çıkmak için Scrum çerçevesini kullanırlar. Eğitimin ana odak noktası katılımcıların gerçekçi bir Ürün İşlem Kayıtlarından aşama işlevsellik geliştirme ve sunmayı öğrenmeleri oluşturur. Böylece katılımcılar, gerçek dünyadaki zorlukları ve sorunları deneyimlerken Sprint döngüleri sırasında bunları sürekli geliştirmeyle nasıl ele alabileceklerini öğrenirler.
  • Katılımcılar, Agile mühendislik uygulamalarının ve destekleyici DevOps araçlarının ekiplerin yeteneklerini nasıl daha da geliştirdiği hakkında bilgi sahibi olurlar.
  • Eğitim, genel teknolojilerin yanında .NET ve Java’ya özgü teknolojiler için de kullanılabilir. Profesyonel Scrum Eğitmenleri, özel sınıflarda ihtiyaçlarınızı karşılayan özel teknoloji yığınını belirlemek üzere sizinle birlikte çalışabilir.

   

  Kimler Katılmalı?

  Professional Scrum Developer eğitimi, Scrum Master’ları ve Product Owner’lar dahil olmak üzere mimarlar, analistler, programcılar, veritabanı geliştiricileri, test uzmanları, BT Operasyonlarında çalışanlar ve diğerleri gibi tüm Scrum Ekibi üyelerine yöneliktir. Eğitim, yazılımları artımlar halinde sunmak üzere teknolojiyi kullanmaya odaklanır. Tüm Scrum Ekibiyle birlikte bu eğitime katılmak çalışma şeklini geliştirir. Ayrıca PSD Subject Areas belgesini okumanızı öneririz.


Eğitim İçeriği

Using Scrum

Working within a Scrum Team

Definition of Done

Development Practices

Agile architecture practices to slice features

Test Driven Development

Pairing

Code Review

Agile requirement management practices

Using DevOps tools with Scrum

Ön Koşullar

Eğitime katılabilmek için Uluslararası Sertifikalı Agile & Scrum eğitimine katılmış ya da Scrum Guide’ın okunmuş olunması gerekmekle beraber eğitim katılımcılarında temel düzeyde .Net4, SQL 2008R2, ASP.NET4, Visual Studio 2010 Ultimate Edition and C# bilgisi aranmaktadır.