Marka ve Ürün Yönetimi

Eğitim Tipi : Sanal Sınıf / Online
Süre : 2 Gün
 1. Anasayfa
 2. Marka ve Ürün Yönetimi

Açıklama

  Hem kısa vadede kazandıran hem de uzun vadede değer üreten bir ürün ve marka stratejisi geliştirmek için gerekli olan kritik bilgileri tanımlayın. Bu eğitimi tamamladığınızda hem müşteriler hem de çalışanlar açısından marka stratejinizi hayata geçirecek bir faaliyet planı hazırlayacak duruma geleceksiniz.

  Bir test ve öğrenme metodolojisi altında yapılması gereken tüm ayarlamaları göz önünde bulundurarak ürün ve marka stratejinizin başarılı olup olmadığını belirlemek üzere doğru ölçümleri tanımlayabileceksiniz.

  Eğitim, marka stratejisinin önemini gösteren tüketiciler ve sektördeki uzmanlarla yapılmış röportajları da içerir. İlk önce marka ve ürün yönetiminin önemini anlamanızı sağlayan ve daha sonra başarıya ulaşmak için marka geliştirme, mimari ve portföy araçları kullanan benzersiz bir eğitimdir.

   

  Kimler Katılmalı?

  Bu eğitim, kendi işletmelerinde veya çalıştıkları kuruluşta ürün geliştirmek üzere marka ve ürün yönetimini kullanmak isteyen uzmanlar ve/veya pazarlama alanında kariyer yapmak isteyen kişilere yöneliktir.


Eğitim İçeriği

Launching new products and the challenge of managing their life-cycle.

 • At the end of this module, you will be able to: Demonstrate understanding of the product strategy concepts. Develop the factual support to define your product strategy.

Developing compelling brands that inspire your most critical stakeholders and impact your bottom line.

 • At the end of this module, you will be able to: Describe the different elements of a brand strategy. Formulate a winning brand strategy.

Knowing how to communicate your offering: Brand Architecture & naming.

 • At the end of this module, you will be able to: Define how to name your brand. Explain how to develop a system to incorporate future products and brands.

Building your brand portfolio.

 • At the end of this module, you will be able to: Map your brand portfolio to maximize its value to support growth.

Translating your brand into compelling customer experiences.

 • At the end of this module, you will be able to: Define and describe the customer experience journey for your brand.

Equipping and engaging employees to deliver on the brand promise.

 • At the end of this module, you will be able to: Explain and apply the process to “embed” a brand internally within the organization.

Ön Koşullar

Herhangi bir ön koşul yoktur.