Effective Agile Java Development

Eğitim Tipi : Sanal Sınıf / Online
Süre : 2 Gün
  1. Anasayfa
  2. Effective Agile Java Development

Açıklama

Bu, Java™ platformunda kullanılan en son çevik geliştirme uygulamalarını ve araçlarını kapsayan ileri düzey ve pragmatik bir atölye çalışmasıdır.

Eğitim, en son çevik geliştirme uygulamalarını ve araçlarını ele alır. Gereksinimleri toplama, ATDD (Acceptence Test Driven Development), BDD (Behavior Driven Development), TDD (Test Driven Development), Agile mimarisi ve tasarımı, temiz kodlama uygulamaları, sürekli entegrasyon, Agile geliştirme ekibi ve işbirliği gibi geliştirme faaliyetlerinde uygulamalı deneyim sağlar. Katılımcılar eğitimde, Maven, Jenkins/Hudson, Subversion, JUnit, Mock Testing, Selenium, Spock ve JBehave gibi araçların eşliğinde ATDD ve TDD uygulamalarını kullanarak sıfırdan küçük bir uygulama geliştirirler.

Bu atölye çalışmasında, otomatik test teknikleri ayrıntılı bir şekilde ele alınır. Gerçekten de daha etkili testlerin nasıl yazıldığını öğrenmek, daha iyi tasarlanmış, daha sürdürülebilir ve daha güvenli kodların yazılması için mükemmel bir yöntemdir. Bu eğitim, Java Geliştiricilerine yönelik temel TDD ve BDD uygulamalarını kapsar. CI (Continuous Integration – Sürekli Entegrasyon), en iyi modern yazılım geliştirme uygulamalarının yapıtaşıdır.

 

Kimler Katılmalı?

Bu ileri düzey eğitim, Java™ uygulamaları geliştirme sürecine dahil olan kıdemli geliştiriciler, yazılım ve sistem mimarları, proje yöneticilerine yöneliktir.

Eğitim İçeriği

Principles of Behavior Driven Development (BDD) and Agile Requirements

Agile Architecture

Test Driven Development

Refactoring and Clean Coding

Team Programming and Collaboration.

Continuous Integration and Delivery