SAP Platformu ve teknoloji çözümleri çığır açan yenilikleri mümkün kılıyor. Müşterilerin ve iş ortaklarının, müşterileri için yenilikçi çözümler geliştirmek üzere işlerini SAP teknolojileriyle dönüştürmenin yeni ve yaratıcı yollarını nasıl bulduklarını öğrenmek ister misiniz?

İşletmeniz ister küçük ister büyük olsun, şirketiniz için bir SAP ERP sistemi kullanmanın belirli faydaları vardır. Bir SAP ERP çözümü, şirketiniz için önemli bir sorunu çözebilir. Örneğin, verilerinizi koruyarak ve birleştirerek, iş süreçlerini otomatikleştirerek ve anlaşılması kolay trendler üreterek işinizin daha sorunsuz yürümesini sağlayabilir. Bunlar ve bir dizi başka yetenek, şirketinizin operasyonlarını ve planlamasını çok daha verimli hale getirecektir.

BlueMark Academy’nin nitelikli eğitim kadrosu SAP Eğitimlerini katılımcılara eksiksiz bir biçimde sunar. Dünyanın en popüler ERP yazılımları arasında yer alan SAP işletmenize birçok önemli avantaj sağlayacaktır. Aynı zamanda BlueMark Academy tarafından sunulan SAP Eğitimleri kariyerinize önemli bir yetkinlik katacak, ivmeli bir sürecin başlangıcını teşkil edecektir. Daha fazla bilgi sahibi olmak, SAP veya Oracle Eğitimlerine kaydolmak için hemen bizimle iletişime geçin!

SAP ERP’nin Görünürlüğü ve Erişilebilirliği

SAP ERP’nin en büyük avantajlarından biri erişilebilirliğidir. ERP yazılımında saklanan verilere şirket içindeki tüm departmanlardan çalışanlar, her yerden ve her cihazdan erişebilir. Bilgilerin herkesin görebileceği ve kolayca erişebileceği merkezi bir yerde saklanması departmanlar arasında daha iyi işbirliğine olanak tanır. Ayrıca daha tutarlı iş akışları sağlar ve görev tamamlamayı kolaylaştırır. Göreceğiniz veriler eksiksiz, doğru ve güncel olacaktır. Bu nedenle hızlı ve güvenle karar verebileceksiniz.

Geliştirilmiş Verimlilik

Bir SAP ERP çözümünün uygulanması, çalışanların günlük faaliyetlerini tamamlamak için ihtiyaç duydukları zamanı ve çabayı önemli ölçüde azaltabilir. Ayrıca, göz korkutucu manuel süreçleri azaltabilir veya tamamen ortadan kaldırabilir, böylece ekip üyelerinin dikkatlerini daha önemli görevlere odaklamasına olanak tanır. Ayrıca bir ERP çözümü, işletmenizin kendi sistemlerini ve süreçlerini standartlaştırmasına olanak tanır. Bu, verimliliği ve üretkenliği daha da artıracaktır. Sonuç olarak çoğu süreç otomatikleştirildiğinden, hatalar ve maliyetler önemli ölçüde azalır.

SAP ERP Sistemini Özelleştirme

Günümüzde çoğu SAP ERP satıcısı, işletmenizin özel ihtiyaçlarına göre birlikte uygulayabileceğiniz çeşitli uygulamalar sunar. Başka bir deyişle, şirketiniz için en uygun bileşenleri seçebilir ve ihtiyacınız olmayanları dışarıda bırakabilirsiniz. Yazılımın uygulanma şekli, özelleştirmenin başka bir yönünü temsil eder. Dağıtımın iki ana yolu ya bir bulut üzerinden ya da şirketinizin tesislerindedir.

Düşük Maliyetler

ERP yazılımı önemli bir yatırım olsa da aslında uzun vadede maliyetleri düşürebilir. Örneğin, altyapı, personel, lisans ve destek gerektiren birkaç farklı sisteme yatırım yapmak yerine tek bir verimli SAP ERP çözümüne yatırım yapmaya odaklanabilirsiniz. Ayrıca, tek bir sistem kullanmak, son kullanıcılar için eğitim gereksinimlerini azaltır.

Geliştirilmiş İşbirliği

İşletmenizin gelişmesini istiyorsanız, şirketin departmanları arasında güçlü bir işbirliğine sahip olmalısınız. Tabii ki, bu işbirliği daha fazla çaba gerektiriyor. bir SAP ERP çözümü kullanmak, tüm çalışanlara ihtiyaç duydukları bilgilere her zaman, her yerden erişim sağlayarak işbirliği sürecini kolaylaştıracaktır.

Her departmandan gelen verilerin tek bir merkezi konumda olması, şirket genelinde iletişimi çok daha verimli hale getiriyor. Bunun nedeni, her çalışanın şirket verilerine erişebilmesi ve daha net bir büyük resim elde edebilmesidir. Bu da onların daha ilgili ve proaktif olmalarını sağlar. Sonuç olarak, genel çalışan verimliliği artar.

Daha İyi Planlama ve Raporlama

SAP ERP yazılımını uygulamak, şirketinizin her süreç için birleşik bir raporlama sistemine sahip olduğu anlamına gelir. Tek bir doğru ve güncel veri kaynağı olduğundan, SAP ERP her zaman ve bir BT uzmanının yardımı olmadan faydalı analizler ve raporlar oluşturabilir. Bu, e-postaları ve elektronik tabloları kullanmak zorunda kalmadan farklı departmanların çalışmalarını karşılaştırmanıza ve analiz etmenize olanak tanır.

Müşteri Hizmetleri

SAP ERP sistemi kullanmanın faydalarını yaşayacak olanlar sadece şirket çalışanları değil. Müşterileriniz de bundan faydalanacaktır. Müşteri bilgileri basitleştirilmiş ve merkezileştirilmiş olduğundan, satış temsilcileriniz sürekli olarak elektronik tablolar üzerinde çalışmak yerine müşterilerle kaliteli ilişkiler kurmaya odaklanabilecektir. Pazarlama ekibiniz müşteri verilerini izleyerek net öngörüler elde edebilir, müşterilerle etkileşimleri iyileştirebilir ve daha hedefli pazarlama kampanyaları tasarlamaya odaklanabilir.

BlueMark Academy’nin SAP Eğitimleri hem kişisel gelişiminiz adına hem de ekibiniz adına da önemli katkılarda bulunacak. Daha fazla bilgi sahibi olmak ya da SAP Eğitimlerine kaydolmak için hemen bizimle iletişime geçin!