Veritas NetBackup 8.1: Administration

Eğitim Tipi : Sanal Sınıf / Online
Süre : 5 Gün
  1. Anasayfa
  2. Veritas NetBackup 8.1: Administration

Açıklama

NetBackup Platformu; kurumsal düzeyde ölçeklendirilebilme, yüksek performans ve kapsamlı iş yükü entegrasyonları ile küçükten büyüğe tüm kuruluşlar için tümleşik veri koruması sağlar. Verilerin bulunduğu her yerde en büyük ve en karmaşık heterojen ortamları (Bulut, kuruluş genelinde kullanılan tüm sanal ve fiziksel uygulamalar) korumak üzere tasarlanmıştır. NetBackup, 65’in üzerinde uygulama, 100’ün üzerinde işletim sistemi, 2.500’ün üzerinde depolama cihazı ve 30’un üzerinde farklı dizinin anlık görüntüsünü alabilme desteğiyle neredeyse tüm kurumsal iş yüklerini destekler ve tek tıklamayla entegre olabilen depolama alanının tamamı tek bir konsoldan yönetilir.

Bu beş gün süren eğitimde, NetBackup’ın genel prensiplerini, yapılandırılmasını ve yönetimi hakkında bilgi sahibi olacaksınız: NetBackup araçlarının ve arayüzlerinin en iyi şekilde kullanımı, yedekleme işlemlerini etkin bir şekilde izlenmesi ve veri kurtarma hedeflerinin karşılandığından emin olma.

 

Kimler Katılmalı?

Bu eğitim, NetBackup’ın tasarımı, yapılandırılması, işletilmesi veya desteklenmesinden sorumlu teknik uzmanlara yöneliktir.

Eğitim İçeriği

Introducing NetBackup

Configuring NetBackup Storage

Configuring Policies and Schedules

Performing File System Backups

Performing File System Restores

Operational Restore

Configuring Disk Pools

Configuring Media Server Deduplication

Configuring Tape Storage

Managing Tape Storage

Performing Virtual Machines Backups

Performing Virtual Machines Restores

Duplicating Backups Using Storage Lifecycle Policies

Managing and Protecting the NetBackup Catalog

Optimizing File System Backups

Collecting Logs and Diagnostic Information

Ön Koşullar

Katılımcılar, genel ağ ve depolama kavramlarına, Windows veya Linux işletim sistemlerinin yönetimine ve yapılandırılmasına aşina olmalıdır.