Professional Scrum Product Owner

Eğitim Tipi : Sanal Sınıf / Online
Süre : 2 Gün
 1. Anasayfa
 2. Professional Scrum Product Owner

Açıklama

  Professional Scrum Product Owner™, Scrum ile çok pratik bir şekilde çalışmak için gerekli temel bilgileri sağlayan 2 günlük bir eğitimdir. Eğitim, katılımcıların Scrum çerçevesinin ürün geliştirme çalışmalarını nasıl geliştirdiğini deneyimledikleri çeşitli yönergeler ve ekip tabanlı alıştırmaların birleşimidir.

   

  Bu eğitimde neler öğreneceksiniz?

  • İki gün boyunca katılımcılar, yönergeler ve ekip tabanlı alıştırmalar yoluyla Product Owner olma bilgilerini geliştirecek ve sağlamlaştıracaklar. Rolün başarılı bir ürün sunmadaki sorumluluklarının kapsamı Agile açısından bakıldığında daha net bir hale gelecek. Ürünün pazara başarılı bir şekilde sunulmasını ve değer oluşturulmasının doğru bir şekilde izlenebilmesi için ölçümler tanımlanır.
  • PSPO eğitimi, bir dizi slayttan ve bir eğitmenden çok daha fazlasıdır.  Bu eğitimde katılımcılar, diğer arkadaşlarıyla gerçek hayatta karşılaşabilecekleri örneklerin üstesinden gelmek üzere birlikte çalışırlar. Bu eğitim, çeşitli tartışmalar ve uygulamalı alıştırmalardan oluşur.

   

  Kimler Katılmalı?

  Professional Scrum Product Owner eğitimi, Scrum çerçevesi dahilinde yazılım geliştirme süreçlerine dahil olan herkes için ilginç olabilir ancak özellikle iş ve ürün yönetiminden sorumlu olan ve Scrum Product Owner sorumluluğunu üstlenen kişilere yönelik geliştirilmiştir.


Eğitim İçeriği

Agile Product Management

Value-Driven Development

Scrum Principles & Empiricism

The Scrum Framework

Product Backlog Management

Release Management

Ön Koşullar

Herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır.